(0) |
Компактна бутербродниця ZSM7861 від компанії Zelmer потужністю 750 Вт має 2 відділення для випікання й обладнана антипригарним покриттям, яке можна легко очистити навіть паперовим рушником.
Корпус моделі обладнаний індикатором готовності, а для зручності в приготуванні має замок на ручці.
| Комплектация | Бутербродниця Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11 х 24 х 24.6 см |
| Вага | 1.17 кг |
| Вага в упаковці | 1.34 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Бутербродниця |
| Додаткові характеристики | Приготування великої кількості горішків за один цикл |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25.4 х 34.4 х 51 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість випічки | 4 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Сендвічів |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Білий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.