(0) |
Вафельниця First FA 5305-2 стане незамінним помічником на кухні в процесі приготування смачних вафлів. Завдяки наявності ненагрівних ручок, пристрій максимально безпечний. Потужність пристрою становить 1000 Вт, за його допомогою можна приготувати до 10 смачних бельгійських вафлів. Завдяки невеликим габаритам, прилад чудово поміститься на вашій кухонній поверхні або у шафі.
| Комплектация | Вафельниця Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10х29х37 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Вафельниця |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 24х33х13 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість випічки | 10 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Немає |
| Регулювання температури | Є |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
| Діаметр випічки | 14 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.