Ви любитель пишних і хрумких вафель? Відкрийте для себе новинку від MPM – вафельницю MGO-41/C з унікальними глибокими пластинами та насолоджуйтесь улюбленими смаками щодня. Оригінальний дизайн та класичний чорний колір зроблять прилад прикрасою вашої кухні.
Висока потужність пристрою – 1600Вт призводить до швидкого нагрівання пластин та пристрою відразу готового до роботи, а також гарантує рівномірне підсмажування вафель, які порадують вас своєю легкістю та хрусткою скоринкою.
Глибокі , ніж стандартні форми для випічки, роблять вафлі більш товстими і пишними.
Пластини моделі MGO-41/C покриті антипригарним покриттям, що запобігає прилипанню інгредієнтів до поверхні.
В апараті можна одночасно приготувати 2 порції смачних вафель довжиною 143 мм, шириною 86 мм та товщиною 22 мм.
Модель MGO-41/C безпечна та проста у використанні. Світловий індикатор мережного підключення поінформує вас про роботу пристрою, а про досягнення потрібної функції сигналізуватиме світловий індикатор робочого стану.
Свободу та зручність зберігання вафельниці МGО-41/C забезпечує спеціальне місце для змотування шнура живлення, розташоване в нижній частині пристрою, завдяки якому ви збережете порядок та вивільняєте місце на кухонній стійці.
| Комплектация | Вафельниця; Інструкція; |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11.5 x 22 x 25.5 см |
| Вага | 1,7 кг |
| Вага в упаковці | 2,04 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вафельниця |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 14 x 25 x 29.5 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість випічки | 2 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Немає |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Ненагрівальна ручка Регулювання температури |
| Регулювання температури | Є |
| Колір виробу | Чорний |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.