(0) |
| Комплектация | Пекти електрична Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 55.3 х 43.3 см |
| Вага | 7.04 кг |
| Вага в упаковці | 9.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 59.5 х 45.2 х 41 см |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції приготування | Гриль Конвекція |
| Діапазон температури | 100-250 °С |
| Таймер | 60 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхнє + Нижнє нагрівання Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання |
| Потужність, кВт | 2 |
| Об‘єм, л | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.