(0) |
Німецький бренд Liberton презентований на ринку України з 2005 р. і за цей час зумів посісти свою нішу серед якісних продуктів за доступною ціною для населення України.
На сьогодні Liberton випускає широкий асортимент техніки для кухні та господарства, а виробництво тільки для ринку України становить прибл. 1 млн виробів на рік.| Комплектация | Вертел Решітка Деко Лоток для крихт та жиру Утримувач для дека Терморукавиця |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.7 х 58 х 41.5 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Вага в упаковці | 11.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 41.5 х 62.2 х 44.2 см |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Рожен |
| Діапазон температури | 70-250 °С |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Потужність, кВт | 1.7 |
| Об‘єм, л | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.