(0) |
Німецький бренд Liberton презентований на ринку України з 2005 р. і за цей час зумів посісти свою нішу серед якісних продуктів за доступною ціною для населення України.
На сьогодні Liberton випускає широкий асортимент техніки для кухні та господарства, водночас виробництво тільки для ринку України становить майже 1 млн виробів на рік. Успіх техніки Liberton завдяки оптимальному співвідношенню якості, ціни та функціональності зумовив розширення асортименту та наявності в Україні. Новинки Liberton — це результат маркетингових досліджень потреб українського ринку, новий рівень якості та функціональності, відповідність високим стандартам і новим напрямам у дизайні побутової техніки та електроніки.
| Комплектация | Електрична піч Решітка для гриля Деко Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.2 х 51.5 х 35.7 см |
| Вага | 6.45 кг |
| Вага в упаковці | 7.45 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 37 х 56 х 38 см |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний Чорний |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 35 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції приготування | Гриль |
| Діапазон температури | 100-250 °С |
| Таймер | 60 хв |
| Кількість стекол у дверцятах | 1 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + Нижній нагрів |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.