(0) |
| Комплектация | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Вертел Інструкція з гарантійним талоном |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.5 x 57 x 43.1 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 33 x 57 x 43.1 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Індикація закінчення процесу приготування Внутрішнє освітлення Дверцята із загартованого скла Поліпшена термоізоляція |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 48 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Функції приготування | Гриль Конвекція |
| Діапазон температури | 50 - 320 °С |
| Таймер | до 90 хв |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.