(0) |
Окремішня електрична піч MD 4218 E від компанії Artel сумарною потужністю 1400 Вт й об'ємом духовки на 42 літри чудово підійде для невеликої квартири або будинку. Завдяки компактним розмірам, модель знайде місце на кухні, і не забиратиме багато простору. Попри невеликий розмір, піч має безліч можливостей для приготування ваших улюблених страв.
Корпус виготовлений з високоякісної сталі з внутрішнім емальованим покриттям. На фронтальну панель печі винесені регулятор таймера на 90 хвилин, ручка термостата з можливістю нагрівання до 300 °C, регулятор вибору режимів роботи та світлові індикатори.
| Комплектация | Електрична піч Емальоване прямокутне деко Решітка Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 54.5 х 41.5 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35.5 х 55.5 х 46.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Регулювання висоти дека |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Об'єм, л | 42 |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Діапазон температури | до 300 °С |
| Таймер | 90 хв |
| Програми | Верхний нагрев,Нижний нагрев,Верхний+Нижний нагрев |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.