(0) |
Тип:Звичайний
Об'єм: 1.7 л
Потужність: 2400 Вт
Шкала рівня води: Зі шкалою
Тип нагрівального елементу: Прихований (диск)
Захист:
| Вага в упаковці | 1.81 кг |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25x26x23 см |
| Тип | Звичайний |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Шкала рівня води | Зі шкалою |
| Об'єм, л | 1.7 |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащеність | З фільтром від накипу, Зі світловим індикатором |
| Кришка | Незнімна |
| Фільтр від накипу | Знімний |
| Функції | З терморегулятором, З підтримкою температури |
| Підставка | З відсіком для кабелю |
| Довжина кабелю, м | 0.75 |
| Встановлення температури нагріву | 40°C, 60°C, 80°C, 85°C, 90°C, 95°C, 100°C |
| Колір | Чорний |
| Гарантия | 24 місяці |
| Тип | Звичайний |
| Функції | З підтримкою температури З терморегулятором |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Об'єм, л | 1.7 |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Шкала рівня води | Зі шкалою |
| Оснащеність | З фільтром від накипу Зі світловим індикатором |
| Кришка | Незнімна |
| Встановлення температури нагріву | 100°C 40°C 60°C 80°C 85°C 90°C 95°C |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.