(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 х 27 х 22 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 25 х 29.2 х 26 см |
| Тип | Фритюрниця |
| Додаткові характеристики | Автовідключення Захист від перегріву |
| Вага, кг | 1.9 |
| Комплект постачання | Фритюрниця Знімний нагрівальний елемент для простоти очищення руків'я для простоти маніпуляції Алюмінієвий фільтр для жиру Розумний тримач для збирання крапель олії після смаження Гарантійний талон Інструкція з експлуатації |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 1 м |
| Таймер | - |
| Для приготування | Пиріжків |
| Максимальна кількість олії | 1.5 л |
| Вид кошика | Знімна |
| Регульований термостат | є |
| Оглядове вікно | Є |
| Вага (кг) | 1.9 |
| Допустима вага продукту | 0.6 кг |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Аксесуари | Знімний нагрівальний елемент для простоти очищення руків'я для простоти маніпуляції Алюмінієвий фільтр для жиру Розумний тримач для збирання крапель олії після смаження |
| Тип під'єднання | Електричні |
| Кількість ємностей | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.