(2) |
Шеф-кухар на вашій кухні
Лідер і бестселер серед грилів, модель Tefal OptiGrill+ з унікальною технологією, яка не має аналогів на ринку - автоматичною функцією визначення товщини продукту забезпечує ідеальні результати приготування від Rare до Well done.
Ідеальне прожарювання
Завдяки запатентованій інтелектуальної технології гриль GC706D34 вимірює товщину шматків від 1 мм і враховує їх кількість, щоб автоматично регулювати час приготування для ідеального прожарювання. Готуйте стейки як справжній шеф-кухар без особливих зусиль і з задоволенням.
Різноманітність страв на різні смаки
6 автоматичних програм (червоне м'ясо, бургер, птиця, сендвіч, ковбаса, риба) для досягнення оптимального результату при приготуванні будь-якого продукту. А для прискорення приготування заморожених продуктів є функція розморожування. А для приготування власних рецептів є функція ручний режим і п'ять рівня температури.
Без клопоту
Індикатор п'яти ступенів приготування дозволяє контролювати процес приготування від легкого прожарювання до повної готовності.
Практичність
Великий лоток для стікання жиру і кут нахилу пластин 7 градусів дозволяють готувати акуратно і не втрачаючи соковитості продукту. Пластини виготовлені з високоякісного матеріалу з антипригарним покриттям, тому при готуванні м'ясо, риба та овочі не пригоряють, а після готування можна легко очистити пластини паперовою серветкою.
Легкий догляд
Знімні пластини та лоток можна легко мити самостійно або в посудомийній машині.
| Комплектация | Гриль Піддон для збирання жиру Пластини для гриля Книга рецептів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.5х36.5х34 см |
| Вага | 5.2 кг |
| Вага в упаковці | 5.87 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.9х39.9х36.9 см |
| Додаткові функції | Індикатор нагрівання Пластини можна мити в посудомийній машині |
| Оснащення | Автоматичний сенсор Знімні пластини Піддон для збирання жиру |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Сріблястий Чорний |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 120-270 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 30x20 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2000 |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.