(0) |
Гриль GEORGE FOREMAN 25030-56
Американський бренд George Foreman всесвітньо відомий своїми електрогрилями. Бренд дістав своє ім'я на честь відомого боксера. Джордж Форман став найстарішим чемпіоном у суперважкій вазі у світі у віці 45 років. Свій успіх він пояснював правильним здоровим харчуванням. Грилі George Foreman з'явилися завдяки його бажанням винайти прилад, який дасть йому змогу їсти всі свої улюблені страви, але в здоровішому вигляді. Саме з George Foreman у більшості американців асоціюється електрогриль.
Завдяки спеціальній конструкції гриля весь зайвий жир стікає в піддон. Отже, Ви отримуєте готову страву з меншим на 42% вмістом жиру.
Для зручності гриль можна зберігати вертикально, так він займає мінімум місця на Вашій кухні.
На гриль діє обмінна гарантія 2 роки + 1 за умови реєстрації приладу на сайті виробника.
| Комплектация | Гриль Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12.4 х 25 х 27 см |
| Вага | 2.47 кг |
| Вага в упаковці | 2.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 13 х 36.5 см |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Оснащення | Піддон для збирання жиру |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Червоний |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 225 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 23.8 х 17 см |
| Діапазон потужності, Вт | 1200 |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.