(0) |
Особливості AENO EG2:
| Комплектация | Гриль Піддон для стікання жиру Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11.5 х 34.5 х 32.7 см |
| Вага | 2.55 кг |
| Вага в упаковці | 3.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39.4 х 16.7 х 37.8 см |
| Додаткові функції | Відкривання на 180° Термоізольовані ручки |
| Оснащення | Захист від перегрівання Піддон для збирання жиру Термостат |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Сріблястий Чорний |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 170-210 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 29 х 23.4 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2000 |
| Положення пластин | Барбекю Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.