(0) |
GEORGE FOREMAN — американський бренд, всесвітньо відомий своїми електрогрилями. Бренд дістав своє ім'я на честь відомого боксера. Джордж Форман став найстарішим чемпіоном у суперважкій вазі у світі у віці 45 років. Свій успіх він пояснював правильним здоровим харчуванням. Грилі George Foreman з'явилися завдяки його бажанням винайти прилад, який дасть йому змогу їсти всі свої улюблені страви, але в здоровішому вигляді. Саме з George Foreman у більшості американців асоціюється електрогриль.
Гриль 25811-56 — ваш ідеальний помічник для здорового та швидкого харчування! Компактний гриль на 3 порції підходить для студентів, сімейних пар і невеликих компаній. З ним приготування соковитих стейків, хрустких паніні й смачних овочів-гриль стане неймовірно простим.
Гриль обладнаний пластинами з поліпшеним антипригарним покриттям. Такі пластини максимально стикаються з нагрівальним елементом, забезпечуючи більше жару. А для очищення пластин їх досить просто протерти, поки вони не охололи. Для зручності гриль можна зберігати вертикально, так він займає мінімум місця на вашій кухні.
На всі грилі George Foreman діє обмінна гарантія 2 роки + 1 рік, за умови реєстрації приладу на сайті виробника.
| Комплектация | Гриль Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 33.6 х 7.8 см |
| Вага | 2.303 кг |
| Вага в упаковці | 2.569 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 х 36.2 х 10.5 см |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Оснащення | Піддон для збирання жиру |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колір виробу | Мідний Чорний |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 214 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Діапазон потужності, Вт | 1630 |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.