(0) |
| Комплектация | Гриль Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.4 х 35 х 32 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Вага в упаковці | 2.44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.4 х 36.6 х 33 см |
| Оснащення | Захист від перегрівання |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Червоний |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | Плоский нагрівальний елемент з нержавіючої сталі ТЕН |
| Температура нагріву | 175 - 215 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Діапазон потужності, Вт | 1000 |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.