(0) |
Смачні, різноманітні корисні страви. Готуйте улюблені страви зі смаком.
Різноманітні варіанти приготування завдяки трьом можливим позиціям нагрівальних поверхонь: закрита як контактний гриль, відкрита та з фіксацією на певній відстані для запікання між поверхнями. Плавний терморегулятор дає змогу з легкістю встановити потрібну температуру для оптимального просмажування страви.
| Комплектация | Гриль Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11.5 х 40 х 33 см |
| Вага | 3.922 кг |
| Вага в упаковці | 4.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 13 х 42 см |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Додаткові функції | Індикатор нагрівання Індикатор роботи Відкривання на 180° Датчик температури Захист від перегрівання Можливість вертикального зберігання Пластини можна мити в посудомийній машині Регулювання положення пластин Термоізольовані ручки |
| Оснащення | Знімні пластини Піддон для збирання жиру |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Червоний |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 32.8 x 23.8 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2000 |
| Положення пластин | Барбекю Гриль Піч |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Греція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.