(0) |
Шеф-кухар на вашій кухні
Лідер і бестселер серед грилів, модель TefalOptiGrill Elite XL з унікальною технологією, яка не має аналогів на ринку - автоматичною функцією визначення товщини продукту забезпечує ідеальні результати приготування від Rare до Well done. Стейк, як в ресторані, тепер у вас вдома.
Ідеальне прожарювання
Завдяки запатентованій інтелектуальної технології гриль GC750D30 вимірює товщину шматків від 1 мм і враховує їх кількість, щоб автоматично регулювати час приготування для ідеального прожарювання. Готуйте стейки як справжній шеф-кухар без особливих зусиль і з задоволенням. Ваші стейки будуть виглядати, як в ресторані, завдяки новій функції екстра-обсмажування. Хрустка скоринка зовні, ніжне м'ясо всередині, насолоджуйтеся смачним і ідеально обсмаженою м'ясом!
Різноманітність страв на різні смаки
16 автоматичних програм для приготування м'яса, курки, риби, овочів і багато іншого, без необхідності контролю! Ідеальний результат приготування на грилі. Для прискорення приготування заморожених продуктів є функція розморожування. А для приготування власних рецептів є функція ручний режим з можливістю вибору температури від 120 до 270 градусів з кроком 10 градусів.
Великий розмір
На 33% більше звичайного гриля (розмір пластин 20 х 40 см), що дозволяє готувати ще більше улюблених страв для великої родини.
Без клопоту
Інтуїтивний датчик приготування зі зворотним відліком буде крок за кроком попереджати вас про досягнення нового ступеня прожарювання. Насолоджуйтесь нескінченними можливостями гриля кожен день!
Практичність
Великий лоток для стікання жиру і кут нахилу пластин 7 градусів дозволяють готувати акуратно і не втрачаючи соковитості продукту. Пластини виготовлені з високоякісного матеріалу з антипригарним покриттям, тому при готуванні м'ясо, риба та овочі не пригоряють, а після готування можна легко очистити пластини паперовою серветкою.
Елегантний дизайн
Завдяки матової поверхні з нержавіючої сталі, новому інтерфейсу, з інтуїтивно зрозумілим дисплеєм і сенсорним управлінням, OptiGrill Elite GC760D30 XL прикрасить вашу кухню і буде радувати око.
Легкий догляд
Знімні пластини та лоток можна легко мити самостійно або в посудомийній машині.
| Комплектация | Гриль Знімні пластини Піддон для збирання жиру Книга рецептів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 44.4 х 34.3 см |
| Вага | 7.2 кг |
| Вага в упаковці | 10.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 50 х 41.5 см |
| Кількість температурних режимів | 16 |
| Додаткові функції | Індикатор нагрівання Пластини можна мити в посудомийній машині |
| Оснащення | Автоматичний сенсор Знімні пластини Піддон для збирання жиру Таймер |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Колір виробу | Сріблястий Чорний |
| Таймер | 60 хв |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 120 °C — 270 °C з кроком 10 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 40 х 20 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2200 |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Основна комплектація | Книга рецептів |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.