(0) |
Гриль MPM MGR-09M обладнаний нагрівальним елементом потужністю 2000 Вт. Настільний прилад виготовлений у лаконічному дизайні у строгому та практичному чорному кольорі. Його рифлені пластини розміром 29х23 см з антипригарним покриттям швидко та рівномірно прогріваються та легко відмиваються від залишків їжі. Температура приготування плавно регулюється до 270 градусів зручним поворотним перемикачем.
| Комплектация | Гриль Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага в упаковці | 3.33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 x 39 x 16 см |
| Додаткові функції | Індикатор нагрівання Індикатор роботи Відкривання на 180° Пластини можна мити в посудомийній машині Регулювання положення пластин |
| Оснащення | Піддон для збирання жиру Термостат |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь Чорний |
| Для приготування | На грилі Стейків |
| Тип нагрівального елемента | Лита пластина |
| Температура нагріву | до 270 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 29 x 23 см После разворачивания: 29 x 46 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2000 |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.