(0) |
Гриль ESPERANZA EKG007 потужністю 2000 Вт не займає багато місця і підходить для приготування різних страв. Прилад оснащений антипригарними пластинами, завдяки чому страви не пригорять. Готувати за допомогою такого помічника дуже просто — індикатор готовності до роботи підкаже вам, коли можна починати.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14х33х35 см |
| Вага | 2.45 кг |
| Вага в упаковці | 2.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові функції | Індикатор нагрівання Індикатор роботи Регулювання положення пластин Термоізольовані ручки |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Колір виробу | Сріблястий Чорний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 28х23.5 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2000 |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.