(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14х31.7х32 см |
| Вага | 3.15 кг |
| Вага в упаковці | 3.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.5х36х34.5 см |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Оснащення | Піддон для збирання жиру |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь Чорний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 200 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 21х24 см |
| Діапазон потужності, Вт | 1800 |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.