(0) |
Гриль KR 1800 SDP від компанії GORENJE потужністю 1800 Вт не займає багато місця на кухні та підходить для приготування різних страв. Прилад обладнаний антипригарними пластинами, завдяки чому страви не пригорять.
Збереження натурального смаку
Готуйте смачні та корисні страви на грилі. Мінімальний час приготування, інтенсивний і рівномірний розподіл тепла, прямий контакт із верхньою та нижньою гриль-пластинами зберігають поживну цінність і соковитість інгредієнтів, які готуються.
| Комплектация | Гриль Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.5х37.5х31.5 см |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5х44.5х38.5 см |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Оснащення | Знімні пластини |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Колір виробу | Сірий Чорний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 22х29 см |
| Діапазон потужності, Вт | 1800 |
| Робоча поверхня | Гладка Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.