(0) |
Маленький настільний гриль — ідеальний прилад для безпечного та швидкого приготування на грилі в приміщенні, на балконі чи в саду.
Стейки, барвисті овочі або смачний сир можна легко приготувати на пластинах контактного гриля. Електричний гриль рівномірно прожарює завдяки двом щільним поверхням з антипригарним покриттям.
Компактний розмір приладу гарантує легкість зберігання, а елегантний зовнішній вигляд чорного кольору та нержавіючої сталі робить його справді привертаючим увагу на вашій кухні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12 х 27 х 31 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 28 х 32 см |
| Додаткові функції | Індикатор нагрівання Індикатор роботи Відкривання на 180° Захист від перегрівання Регулювання положення пластин |
| Оснащення | Автовимкнення Захист від перегрівання Знімні пластини Піддон для збирання жиру |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь Чорний |
| Для приготування | На грилі Сендвічів Сосисок Стейків |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 26 х 16.5 см |
| Діапазон потужності, Вт | 1200 |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.