(0) |
| Комплектация | Електрогриль Піддон для жиру Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19 х 38 х 38 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 42 х 42 см |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Додаткові функції | Індикатор нагрівання Індикатор роботи Датчик температури Пластини можна мити в посудомийній машині Термоізольовані ручки |
| Оснащення | Піддон для збирання жиру |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Сріблястий Чорний |
| Для приготування | На грилі |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне Камінь |
| Розміри робочої поверхні | 29 х 23 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2000 |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.