(0) |
Гриль для дому та вулиці 22460-56
Американський бренд George Foreman всесвітньовідомий своїми електрогрилями. Бренд отримав своє ім'я на честь відомого боксера. Джордж Форман став найстарішим чемпіоном у суперважкій вазі у світі у віці 45 років. Свій успіх він пояснював правильним здоровим харчуванням. Грилі George Foreman з'явилися завдяки його бажанню винайти прилад, який дасть йому змогу їсти всі його улюблені страви, але в більш здоровому вигляді. Саме з George Foreman у більшості американців асоціюється електрогриль.
Гриль для дому та вулиці від "George Foreman" ідеально підходить для сімейного обіду або пікніка. Встановіть його на вулиці в саду або поставте на стіл, щоб насолодитися зручністю і простотою використання гриля.
Для зручності використання гриль обладнаний регулюванням температури, тепер страви будуть приготовані саме так, як Ви їх любите. А зручний знімний піддон для жиру дасть змогу готувати страви з меншим на 42% вмістом жиру.
Велика антипригарна пластина гриля дає змогу приготувати до 15 порцій м'яса, риби або овочів за один раз для всієї вашої сім'ї та друзів.
Гриль також ідеально підходить для квартир, внутрішніх дворів, кемпінгу та інших місць, де можна використовувати деревне вугілля або газ.
Універсальний гриль так само легкий в очищенні, як і у користуванні.
Тепер Ви можете смажити м'ясо, рибу або овочі де завгодно та за будь-якої погоди!
На гриль діє обмінна гарантія 2 роки + 1 за умови реєстрації приладу на сайті виробника.
| Комплектация | Гриль Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 50.4х30.2х29.1 см |
| Вага | 6.63 кг |
| Вага в упаковці | 7.95 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Електробарбекю |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 54.5х54.3х30.3 см |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Додаткові функції | Датчик температури Термоізольовані ручки |
| Оснащення | Знімні пластини Піддон для збирання жиру |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір виробу | Чорний |
| Для приготування | На грилі Стейків |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 140-210 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 43,45Х43,5 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2400 |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні Підлогові Універсальні |
| Основна комплектація | Підставка на ніжках |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.