(0) |
Гриль OptiGrill+ з удосконалення ручним режимом керування забезпечує ідеальні результати приготування від Rare до Well done.
Круговий дисплей: показує ступінь просмаження стейка.
Унікальна запатентована технологія: автоматичний сенсор регулює температуру залежно від величини та товщини шматка м'яса, індикатор ступеня прожарювання для візуалізації процесу приготування.
6 автоматичних програм з адаптованою температурою й циклами смаження для бургерів, птиці, бекону (паніні), сосисок, м'яса, риби.
Функція збереження їжі теплою — після закінчення процесу просмаження гриль автоматично активує функцію збереження їжі теплою.
Традиційне смаження на грилі в ручному режимі, який забезпечує 4 рівні температури для овочів і фруктів.
Заморожені продукти — спеціальний режим для приготування замороженого продукту.
Особливості:
• Робоча поверхня площею 600 кв. см (від 2 до 4 порцій) виготовлена з литих алюмінієвих пластин з антипригарним покриттям
• Кут нахилу панелі — 7° (для стікання жиру та легкого очищення)
• Знімні панелі та лоток для стікання жиру можна мити в посудомийній машині
| Комплектация | Гриль Піддон для стікання жиру Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.5 x 36.5 x 36.5 см |
| Вага | 4.65 кг |
| Вага в упаковці | 6.52 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.9 x 39.9 x 36.9 см |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Оснащення | Знімні пластини Піддон для збирання жиру |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Колір виробу | Чорний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Температура нагріву | 110-275 °С |
| Матеріал поверхні смаження | Антипригарне |
| Розміри робочої поверхні | 30 x 20 см |
| Діапазон потужності, Вт | 2000 |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Тип встановлення | Настільні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.