(0) |
Тип: Кавомашина
Тип кави: Зерновий, Мелена
Вид: Стоїть окремо
Потужність: 1455 Вт
Тиск водяного насоса: 15 бар
Колір: Чорний
Тип управління: Механічний
| Вага | 5 кг |
| Вага в упаковці | 12.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 48 х 24 х 34 см |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кавомашина |
| Сфера використання | Для дому |
| Види професійних кавоварок | Автоматична |
| Тип кави | Зерновий, Мелений |
| Керування | Механічне |
| Спосіб розміщення | Стоять окремо |
| Потужність,Вт | 1455 |
| Тиск пари | 15 барів |
| Об'єм резервуара для води, л | 1.8 |
| Місткість контейнера для зерен, г | 250 |
| Автоматичне приготування напоїв | Гаряче молоко, Еспресо, Капучино, Лате, Лате макіато, Лунго, Американо |
| Приготування капучино | Автоматичне |
| Функції | Автоматичне очищення від накипу, Подавання гарячої води для чаю, Регулювання міцності кави, Регулювання температури, Індикація готовності до роботи, Автовимикання, Автоматичне промивання пристрою, Одночасне приготування 2 чашок кави, Регульована висота дозатора / підставки, Регулювання жорсткості води, Регулювання ступеня мелення |
| Конструкція | З контейнером для меленої кави, Вбудована кавомолка |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Комплектація | Кавомашина Таблетки для очищення від кавових масел Трубочка капучинатора Лакмус для визначення жорсткості води Ложка для меленої кави Коліщатка для пересування Фільтр для води CLARIS Знімний контейнер для води Контейнер для кавових зерен Знімний блок для заварювання Відсік для зберігання кабелю Інструкція |
| Комплектация | З контейнером для меленої кофе, Вбудована кофемолка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Вага, кг | 5 |
| Сфера використання | Для дому |
| Місткість контейнера для зерен, г | 250 |
| Спосіб розміщення | Стоять окремо |
| Споживана потужність, Вт | 1455 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.