(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 10 х 10 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Електричний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19 х 11 х 11 см |
| Оснащення | Імпульсний режим |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Ємність контейнера для зерен | 50 г |
| Все в упаковці | 1 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.