(0) |
Електрична кавомолка SENCOR SCG 2052WH призначена для розмелювання кави в зернах, горіхів, трав, маку та деяких видів спецій.
Особливості:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.6 х 11.6 х 11.6 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.6 х 12.6 х 12.6 см |
| Функції | Подрібнення горіхів Подрібнення спецій Подрібнення трав |
| Ємність контейнера для зерен | 60 г |
| Все в упаковці | 1 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.