(0) |
17-позиційний регулятор ступеня помелу кави.
З його допомогою встановлюється точний ступінь помелу кави залежно від того, де він заварюватиметься: у крапельній кавоварці, у турці або в кавоварці-еспресо.
Регулятор кількості чашок дає змогу економно використовувати кавові зерна, к. меленої кави буде рівно стільки, скільки потрібно.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.6 x 20 х 16 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Жернова |
| Тип керування | Механічний |
| Оснащення | Регулювання ступеня помелу |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Ємність контейнера для зерен | 125 г |
| Все в упаковці | 1.9 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.