(0) |
Електрична кавомолка SENCOR SCG 3550SS призначена для розмелювання кави в зернах, горіхів, трав, маку та деяких різновидів спецій.
Рівномірний помел виконується завдяки спеціальному титановому тришаровому лезу, яке чудово справляється зі своїм завданням. Модель SENCOR SCG 3550SS має резервуар на 60 г кавових зерен, яких досить для приготування до 12 чашок кави. Електричне розмелювання відбувається з настроюванням грубості розмелювання кави й кількості чашок. Запобіжник, що захищає від ввімкнення кавомолки без кришки, подбає про вашу безпеку. Нековзні ніжки пристрою зручні та стійкі під час роботи кавомолки SCG 3550SS.
| Комплектация | Кавомолка Інструкція Гарантійний талон . |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.6 х 13.5 х 10 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.8 х 15 х 11.5 см |
| Додаткові характеристики | Напруга: 220–240 В Частота струму: 50–60 Гц Рівень шуму: 80 дБ Довжина кабелю живлення: 65 см |
| Функції | Подрібнення горіхів Подрібнення зернових Подрібнення спецій Подрібнення трав |
| Оснащення | Регулювання ступеня помелу |
| Ємність контейнера для зерен | 60 г |
| Все в упаковці | 1.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.