(0) |
| Комплектация | Кавомолка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 12 х 12 см |
| Вага | 1.12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 12 х 12 см |
| Функції | Подрібнення горіхів Подрібнення зеленої кави Подрібнення зернових Подрібнення круп Подрібнення спецій Подрібнення трав |
| Оснащення | Автоблокування |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Сфера використання | Для дому |
| Ємність контейнера для зерен | 90 г |
| Все в упаковці | 1.2 кг |
| Кількість ступенів помелу | 1 |
| Жорна | Металеві |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.