(0) |
| Комплектация | Кавомолка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 8.5 х 10.5 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Роторна |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10.6 х 10.6 х 19 см |
| Функції | Подрібнення зеленої кави Подрібнення зернових Подрібнення круп Подрібнення спецій Подрібнення трав Подрібнення цукру |
| Оснащення | Імпульсний режим Автоблокування Захист від перегріву Регулювання ступеня помелу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Ємність контейнера для зерен | 60 г |
| Все в упаковці | 0.9 кг |
| Кількість ступенів помелу | 3 |
| Жорна | Металеві |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.