(0) |
| Комплектация | Хлібопіч Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 x 41.5 x 30 см |
| Вага в упаковці | 6.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 x 29 x 35.5 см |
| Додаткові характеристики | Кекс Пельмені (Паста) Перемішування |
| Кількість програм | 15 |
| Вага, кг | 5.8 |
| Потужність, Вт | 850 |
| Оснащення | Дисплей Оглядове вікно Таймер |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 2 |
| Інші програми | Солодкий хліб Швидкий режим Здоба Випікання Йогурт Пекар-майстер |
| Програми приготування | Безглютеновий хліб Дієтичний хліб Пшеничний хліб Французький хліб Цільнозерновой хліб |
| Програми приготування тіста | Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Збереження програми у разі вимкнення Підтримка температури |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Джем Йогурт |
| Варіації ваги випічки | 1000 – 1500 г |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.