(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5 х 24 х 30.2 см |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.5 x 27.5 x 32.8 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал чаші: Антипригарне покриття |
| Кількість програм | 19 |
| Вага, кг | 3.5 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Оснащення | Дисплей Оглядове вікно Таймер |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 1 |
| Інші програми | Джем Йогурт Розморозка Тісто для піци Темний хліб Швидке приготування хліба Заміс тіста Солодка випічка |
| Програми приготування | Багет Бородинський хліб Житній хліб Пшеничний хліб Французький хліб |
| Програми приготування тіста | Бездріжджове |
| Можливості | Підтримка температури |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Варіації ваги випічки | 0.5/0.75/1 |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.