(0) |
Хлібопіч Vimar допоможе вам не тільки спекти хліб і булочки без особливих зусиль, а й приготує винятково смачний кекс або іншу випічку, тісто для піци або млинців, зварить смачний фруктовий або ягідний джем і навіть приготує йогурт.
Переваги:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43 х 28 х 34 см |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 х 29.5 х 34.5 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал чаші: Антипригарне покриття |
| Кількість програм | 15 |
| Вага, кг | 6 |
| Потужність, Вт | 850 |
| Оснащення | Дисплей Оглядове вікно Таймер |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість лопатей | 2 |
| Інші програми | Джем Варіння Приготування йогурту Ручний режим Тісто для піци Темний хліб Швидке приготування хліба |
| Програми приготування | Пшеничний хліб Солодка випічка Французький хліб Цільнозерновой хліб Швидке випікання |
| Можливості | Підтримка температури |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Варіації ваги випічки | 1/1.25/1.5 |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.