(0) |
| Комплектация | Хлібопічка Мірний стакан Мірна ложка Лопатка для замішування тіста |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.1 х 40.9 х 25.1 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Вага в упаковці | 8.55 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45 x 41 x 31 см |
| Додаткові характеристики | Варіанти кольору скоринки: Темний Середній Світлий |
| Кількість програм | 28 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Оснащення | Диспенсер Дисплей |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Кількість лопатей | 1 |
| Інші програми | Тісто для пельменів |
| Програми приготування | Дієтичний хліб Житній хліб Пшеничний хліб Французький хліб Хліб без клейковини Швидке випікання |
| Програми приготування тіста | Піца |
| Можливості | Вибір кольору скоринки Вибір розміру хліба |
| Форма для випікання хліба | Прямокутна |
| Додаткові програми приготування | Джем |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.