(0) |
Кухонный комбайн Kenwood FDP 65.820 SI MultiPro Express Silver - характеристики:
В комплектацию входит:
| Комплектация | Кухонный комбайн Насадки (основная чаша, блендер, нож, насадка эмульгатор, насадка для замешивания теста) 3 сменных диска терка/шинковка Насадка экспресс подачи (Express Serve) с дополнительным диском для нарезки кубиками (Express Dice) Соковыжималка для цитрусовых Силиконовая лопатка Сумка для хранения аксессуаров Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 24 х 22 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 31 х 49 х 43 см |
| Тип | Кухонний комбайн |
| Серия | MultiPro Express |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Призначення | Комбайн |
| Кількість насадок | 5 |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 3 |
| Тип тертки | Велика Для нарізання кубиками Для нарізання скибочками Для шатківниці Дрібна Середня |
| Тип соковичавниці | Цитрусова |
| Матеріал основної чаші | Пластик |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.5 |
| Кількість приводів | 1 |
| Додаткові насадки | Насадка экспресс подачи (Express Serve) с дополнительным диском для нарезки кубиками (Express Dice) |
| Основні насадки у комплекті | Блендер Вінчик Емульгатор Соковичавниця Тертка/Шатківниця Фуд-процесор |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.