(0) |
| Комплектация | Кухонна машина інструкція Велика чаша з нержавіючої сталі об'ємом 3.8 л М'ясорубка Блендер пластиковий 1.25 л Цитрус-прес Віночок для збивання Віночок для замішування рідкого тіста Гак для густого тіста Шотківниця з 4-ма дисками: двосторонній диск для нарізки скибочками (товсто/тонко) двосторонній диск для шаткування (велико/дрібно) диск із дрібними ґратами диск із грубою решіткою |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.6 х 26.6 х 27.7 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35 х 39 х 59.5 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість насадок | 8 |
| Основні насадки | М'ясорубка |
| Потужність двигуна | 900 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 3.8 |
| Тип тертки | Для дерунів |
| Матеріал основної чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.25 |
| Додаткові насадки | Цитрус прес |
| Вид вінчика | Кулястий |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.