(0) |
Для кухонних машин серії: Chef, Major.
| Гарантия | 14 днів |
| Вага | 0.94 кг |
| Вага в упаковці | 1.182 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 18.6 x 21.8 x 21.5 см |
| Тип | Аксесуари для кухонних комбайнів та машин |
| Призначення | Кухонна машина |
| Тип соковичавниці | Цитрусова |
| Тип аксесуарів | Соковичавниці |
| Сумісність | Підходить для кухонних машин KENWOOD серії: Chef, Major |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.