(0) |
| Комплектация | Кухонна машина К-подібна насадка Вінчик Крюк для тіста Блендер М'ясорубка Насадка для м'яких сумішей Насадка Кухонний комбайн Дві чаші Захисна кришка від бризок Лопатка Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.5 х 22.5 х 31.5 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Вага в упаковці | 12.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 44.5 x 53 x 35 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Дві чаші: 3.5 та 5 л Можливість придбати 20 додаткових насадок Нековзна підошва Функція складання Захист від бризок Місткість - яєчний білок 12 Об'єм борошна для кондитерських виробів, 680 г Місткість - тісто (кг): 2.18 кг Електронний контроль швидкості Довжина кабелю 1.48 м |
| Призначення | Кухонна машина |
| Кількість насадок | 7 |
| Основні насадки | Блендер Вінчик Гаки для тіста М'ясорубка Фуд-процесор |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Скло |
| Об'єм основної чаші, л | 5 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.6 |
| Кількість приводів | 3 |
| Додаткові насадки | Насадка для м'яких сумішей К-подібна насадка |
| Вид вінчика | Кулястий |
| Тип аксесуарів | Вінчики |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.