(0) |
М'ясорубка є ідеальною для приготування сирого м'яса, риби, овочів. Може використовуватися для приготування різних страв, зокрема риби й овочевого терину, сосисок, фаршу та ін.
Бездоганний результат, навіть у приготуванні великого обсягу м'яса. Може впоратися з 2 кг інгредієнтів за 1 хв.
Для зручності диски можна зберігати в штовхачі.
| Вага | 2.1 кг |
| Вага в упаковці | 2.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 18.6x19.4x38.4 см |
| Тип | Аксесуари для кухонних комбайнів та машин |
| Призначення | Кухонна машина |
| Тип аксесуарів | М'ясорубки |
| Сумісність | Підходить до кухонних машин BOSCH серії MUM9 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.