(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 23 х 34 см |
| Вага | 2.36 кг |
| Вага в упаковці | 3.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Аксесуари для кухонних комбайнів та машин |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові можливості | Інноваційний матеріал чаші з тритану EverSharp подрібнювальні леза Потужність інгредієнтів щоразу з лезами EverSharp, що працюють у 10 разів довше Дисків в упаковці - 5 шт Регульована нарізка 6-в-Регульована нарізка 6-в- SmartStore Можно мити в посудомийній машині |
| Призначення | Кухонна машина |
| Об'єм основної чаші, л | 1.2 |
| Матеріал основної чаші | Пластик |
| Тип аксесуарів | Фуд-процесори |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.