(0) |
| Комплектация | Подрібнювач Контейнер для замішування і збивання Тістоміс Насадка для збивання Диск для тонкого нарізання Диск для нарізання картоплі Диск для шаткування Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 25.5 х 22 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.4 х 22.8 х 20.5 см |
| Тип | Кухонний комбайн |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Легке очищення Мірні позначки на глечику і подрібнювачі для точного дозування Захисний вимикач Гумові ніжки |
| Кількість насадок | 5 |
| Основні насадки | Блендер Тертка/Шатківниця |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Матеріал чаші блендера | Скло |
| Об'єм основної чаші, л | 2.4 |
| Матеріал основної чаші | Пластик |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.5 |
| Кількість приводів | 1 |
| Додаткові насадки | Тип тертки: - тонкого нарізання - нарізання картоплі - шаткування |
| Вид вінчика | Плоский |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.