(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 х 22 х 52 см |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 22 х 52 см |
| Номінальна потужність | 650 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 7.2 |
| Вага, кг | 7.2 |
| Кількість решіток | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Для ковбасних виробів;Для тертки/шатківниці;Для томатів/ягід |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Захист двигуна від перегріву;Металевий завантажувальний лоток;Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 1750 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.