(0) |
Prime Technics позиціонує себе як бренд, який формує нові стандарти якості за розумну ціну для українського споживача. Компанія має на меті завоювати серця українських споживачів та стати гідним конкурентом відомим світовим брендам. Для цього Prime Technics постійно прагне впроваджувати найпередовіші технології та напрацювання для того, щоб ви були задоволені результатом роботи їхньої техніки.
Заводи з виробництва техніки бренду знаходяться в різних країнах - Європі, Туреччині та Китаї. Дані виробничі площі дозволяють використовувати багаторічний досвід збирання побутової техніки для того, щоб споживач був задоволений покупкою. Мета компанії - постійна модернізація техніки, що випускається, за допомогою впровадження сучасних технологій, а також постійне відстеження кон'юнктури ринку для того, щоб підлаштовуватися під мінливі смаки та потреби кінцевого споживача.
| Комплектация | М'ясорубка Насадки Товкушка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 x 49.8 x 19.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 x 49.8 x 19.5 см |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 4.6 |
| Вага, кг | 4 |
| Кількість решіток | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Для дерунів;Для тертки/шатківниці |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Захист двигуна від перегріву;Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.2 |
| Кількість насадок | 3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.