(0) |
На приладі встановлений DC-мотор - потужний, надійний і високопродуктивний мотор постійного струму, що краще підходить для мʼясорубок через більшу силу тяги у порівнянні з АС-типом, оскільки йому постійно потрібно долати опір та нерівномірне навантаження під час роботи.
| Комплектация | М`ясорубка Насадки Інструкція Гарнтійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 31.8 х 17.2 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.5 x 39.5 x 24 см |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Вага в упаковці, кг | 4.8 |
| Вага, кг | 4.1 |
| Кількість решіток | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Для ковбасних виробів;Для тертки/шатківниці;Кеббе |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові можливості | Захист двигуна від перегріву;Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 2200 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.5 |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість дисків | 3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.