(0) |
Висока потужність
Максимальна потужність приладу 1600 Вт. За одну хвилину м'ясорубка може перемолоти до двох кілограмів продуктів. М'ясорубка електрична, бо вона працює набагато швидше, ніж механічна. Приготування фаршу не займе багато часу.
Просте керування і функціональність
Потужна та функціональна м'ясорубка не потребує довгого вивчення інструкції, її керування досить просте. Усього одна кнопка. Завдяки наявності насадок м'ясорубка робить фарш різної зернистості, ви можете готувати домашні ковбаски, нарізати та шаткувати овочі.
Функція реверсу
М'ясорубку обладнали функцією реверсу для швидкого очищення шнека в разі намотування на нього жил. Не потрібно розбирати прилад, щоб його очистити, і потім знову збирати, щоб продовжити роботу. Досить увімкнути зворотний хід, і спіраль очиститися від зайвого м'яса. Штовхач, який входить до комплекту, дає змогу робити завантаження продуктів безпечнішим.
Надійність і міцність
М'ясорубка Kenwood MG516 має корпус, виготовлений із металу, що запобігає утворенню відколів і подряпин на його поверхні. Завантажувальний отвір із неіржавкої сталі. Ціною наявності прогумованих ніжок, які не ковзають столом, досягається безпека в роботі з м'ясорубкою.
| Комплектация | Насадка має вигляд тертки-скиборізки з чотирма барабанами Насадка для ковбас Насадка для кебаба Пластикова кришка для захисту від пилу/ємність для готового фаршу Штовхач для подавання продуктів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 21 х 26.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45.5 х 29.5 х 27.5 см |
| Додаткові характеристики | Суцільнометалевий шнек Самозагострювальний ніж Прогумовані ніжки |
| Вага в упаковці, кг | 7.793 |
| Вага, кг | 5.825 |
| Кількість решіток | 3 шт. з отворами діаметром 3 мм, 4.5 мм і 8 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шатківниці Кеббе |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Додаткові можливості | Реверс (зворотний хід) |
| Максимальна потужність, Вт | 1600 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість насадок | 3 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.