(0) |
Вбудована мікрохвильова піч MWA 520 SSA BA знадобиться кулінарові будь-якого рівня й напряму. Об'єм камери становить 20 л, завдяки чому мікрохвильова піч вирізняється компактними розмірами. Дає нагоду просто та швидко розігріти їжу.
Простий, але водночас продуманий дизайн мікрохвильовки впишеться в будь-яку кухню.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляна тарілка Решітка для приготування на грилі Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.2 кг |
| Вага в упаковці | 16.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.5 х 56.8 х 50 см |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 34.4 |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.2 |
| Меню | Українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер) Захист від дітей (блокування приладу) Розморожування за вагою |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 44.5 х 59.4 х 34.4 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 44.5 х 66 х 40.4 |
| Об‘єм, л | 20 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.