(0) |
Микроволновая печь Grunhelm 20MX711 — идеальный помощник для повседневного использования на вашей кухне. Мощность 700Вт предназначена для разогрева и размораживания пищевых продуктов, выберите тот уровень мощности, который соответствует вашим потребностям — в зависимости от того, сколько пищи вы нагреваете и какой температуры она должна быть после нагрева.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Cоло |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 34 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 24 |
| Меню | Українською мовою |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер) Розморожування за часом |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 24 х 45 х 34 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 26 х 46.5 х 38.5 |
| Об‘єм, л | 20 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.