(0) |
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляна ванночка Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 19 кг |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | З грилем |
| Серия | iQ700 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38-38.2 x 56-56.8 x 55 см |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 29.9 |
| Потужність гриля | 1300 Вт |
| Країна-виробник товару | Великобританія |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.2 |
| Кількість рівнів потужності | 5 рівнів: 90/180/360/600/boost |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) |
| Габарити внутрішньої камери, см | 23 x 35 x 27 |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 90/180/360 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 38.2 x 59.4 x 29.9 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 47 х 46 х 67 |
| Об‘єм, л | 21 |
| Поворотний стіл | Ні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.